blogsky.ajax.onPollVoteFailure = function(e) { var pollVoteErrorMessage = document.getElementById("poll-vote-error-message-" + e.id); pollVoteErrorMessage.innerHTML = e.error; pollVoteErrorMessage.style.display = "block"; setTimeout(function () { pollVoteErrorMessage.style.display = "none"; }, 5000); } blogsky.ajax.onPollResultSuccess = function(e) { document.getElementById("poll-vote-" + e.id).style.display = "none"; document.getElementById("poll-result-" + e.id).innerHTML = e.data; } blogsky.ajax.onPollResultFailure = function(e) { var pollVoteErrorMessage = document.getElementById("poll-vote-error-message-" + e.id); pollVoteErrorMessage.innerHTML = e.error; pollVoteErrorMessage.style.display = "block"; setTimeout(function () { pollVoteErrorMessage.style.display = "none"; }, 5000); }
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

پیروزی پرگل تیم ملی فوتسال ایران مقابل امارات  چاپ

تاریخ : جمعه 7 تیر‌ماه سال 1392 در ساعت 08:49 ق.ظ

بازی‌های داخل سالن اینچئون

پیروزی پرگل تیم ملی فوتسال ایران مقابل امارات


تیم ملی فوتسال مردان ایران با پیروزی پرگل و قاطع 13 بر صفر از سد امارات گذشت و کارش را با پیروزی آغاز کرد.


رقابت‌های فوتسال چهارمین دوره بازی‌های داخل سالن و هنرهای رزمی اینچئون در بخش مردان امروز آغاز شد و تیم ملی ایران موفق شد در دیداری یک طرفه، قاطعانه با نتیجه 10 بر صفر از سد امارات بگذرد و کار خود را با پیروزی آغاز کند.

به گزارش ایسنا،در این دیدار محمد طاهری (سه گل)، حسین طیبی(دو گل)، مهدی جاوید (سه گل)، سید علی کیایی، قدرت بهاری(سه گل) و حسن‌زاده گل‌های تیم ملی ایران را به ثمر رساندند.

داوران ژاپنی قضاوت این دیدار را بر عهده داشتند.

تیم ملی فوتسال مردان ایران در بازی دومش باید دوشنبه آینده از ساعت 16 به وقت محلی به مصاف عراق برود. تیم ایران در سه دوره گذشته این بازی‌ها بدون داشتن هیچ شکستی با احتساب 10 گل امروز با 188 گل زده و 22 گل خورده بهترین جایگاه را در میان تیم‌های فوتسال حاضر در این دوره از بازی‌ها دارد.

این دیدار با حاشیه‌هایی همراه بود.

محمد کشاورز در نیمه نخست از ناحیه پا دچار آسیب دیدگی شد و به خارج از زمین رفت تا از بیرون نظاره‌گر مسابقه باشد.

در دقیقه 24 نیز سپهر محمدی گلر تیم ملی ایران با بازیکنان شماره 4 امارات برخورد کرد و نقش بر زمین شد که در پی این اتفاق بازی دقایقی متوقف شد و به وضعیت سپهر محمدی رسیدگی شد.

بازیکن اماراتی نیز از سوی داور اخطار گرفت.

عناوین روزنامه های ورزشی 06/04/1392  چاپ

تاریخ : پنج‌شنبه 6 تیر‌ماه سال 1392 در ساعت 12:53 ب.ظ

نکونام با استقلال به توافق نرسید  چاپ

تاریخ : پنج‌شنبه 6 تیر‌ماه سال 1392 در ساعت 12:50 ب.ظ

واضح بگویند من را می خواهند یا نه

نکونام با استقلال به توافق نرسید


کاپیتان تیم ملی گفت: امیدوارم همه با هواداران رو راست باشند و اگر چیزی هست بیان کنند. خودم حرفهایم را راحت زدم.


جواد نکونام پس از پایان جلسه با فتح الله زاده درباره دلیل حضورش در این جلسه عنوان کرد:کار شخصی داشتم و برای تمدید قرارداد نیامده بودم.

به گزارش اوج نیوز، خبرنگاران سوال کردند حال مدیرعامل استقلال چطور بود که او گفت:حال فتح الله زاده خوب بود.

وی درباره اینکه آیا با قلعه نوعی صحبت کرده است یا نه اظهار داشت:هیچ صحبتی با قلعه نوعی نداشتم.

خبرنگاران گفتند تمایل نبوده یا فرصت ایجاد نشده است؟

نکونام پاسخ داد:فعلا که خودم در استراحت هستم وکارهای سال گذشته ام را انجام می دهم.حتما باشگاه و مربیان هم مشغله دارند.

وی افزود:شاید هفته آینده این دیدار اتفاق بیفتد.باشگاه مختار است و می تواند درباره من تصمیم بگیرد.من حرفهایم را به فتح الله زاده زدم و چیزهایی که مربوط به باشگاه می شد را بیان کردم.هر کسی هم صحبتی دارد با باشگاه مطرح کند.من بازیکن باشگاه هستم نه شخص.

هافبک فصل گذشته استقلال درباره اینکه به نظر می رسد باشگاه وی را برای فصل بعد نمی خواهد گفت:اگر اینطور است باشگاه رسما اعلام کند و هر وقت هم اعلام کردند من برای فصل بعد تصمیم می گیرم.هواداران متوجه همه چیز هستند و کسی نباید از هواداران سواستفاده کند ولی برخی می کنند.اگر چیزی هست می توانند راحت بیان کنند.برایم مهم نیست.امیدوارم همه با هواداران رو راست باشند و اگر چیزی هست بیان کنند.خودم حرفهایم را راحت زدم.بهتر است با هواداران راحت باشند.شرایط باید جوری باشد که همه راحت حرفهایشان را بزنند.ایرادی ندارد که من را بخواهند یا نخواهند.

پرسش های خبرنگاران درباره قلعه نوعی ادامه داشت که نکونام گفت:من کاری ندارم.اگر سوال درباره من هست پاسخ می دهم.

خبرنگاری پرسید شاید قلعه نوعی آن حرف شما را پس از بازی برگشت مقابل الشباب که باید آدم کسی باشی تا بازی کنی به خودش گرفته است .

او گفت:من منظورم را گفته ام و خود آن فرد متوجه شده است با او بودم.مردانگی کردم که در یک فصل حرف نزدم.قهر نکردم تا به خاطر پولم به تمرین نیایم.یک سال حرفی درباره پولم نزدم.آخر فصل حقم بود حرفم را بزنم.هواداران این را می دانند.من یک سال خوب را با استقلال پشت سرگذاشتم و مثل خیلی ها در وسط فصل قهرنکردم و به تیم و باشگاه فشار نیاوردم.هواداران هم متوجه این موضوع هستند.هر وقت باشگاه بگوید تو را نمی خواهیم می روم.

نکونام درباره اظهارنظر مهدی کیانی که گفته پیراهن شماره 6 را برایش نگه می دارد گفت:آنها به من لطف دارند.با بازیکنان تراکتور یا در تیم ملی همبازی بودم یا مقابلشان بازی کردم.منتظر مشخص شدن شرایط استقلال هستم.

وی درباره اینکه تا چه زمانی برای استقلال صبر می کند گفت:من بازیکن باشگاه هستم وقرداد دارم.باید بگویند تو را می خواهیم یا نه.

نکونام خاطرنشان کرد:همانطور که گفتم برای کار شخصی امروز آمده بودم.فعلا هم قرار بعدی فعلا نداریم.اگر بخواهند قرار داریم اگر نخواهند نداریم.

رویانیان از مدیرعاملی پرسپولیس رفتنی شد  چاپ

تاریخ : دوشنبه 3 تیر‌ماه سال 1392 در ساعت 01:03 ب.ظ

رویانیان از مدیرعاملی پرسپولیس رفتنی شد


محمد رویانیان به دلیل مشکل ماموریتش از مدیرعاملی پرسپولیس رفتنی شد.


محمد رویانیان، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به دلیل مشکل عدم تمدید ماموریتش در این چند وقت با مسائل زیادی در باشگاه دست و پنجه نرم کرد که در نهایت پس از جمع‌بندی‌های انجام شده مسئولان تصمیم به تغییر او گرفتند از همین رو جدایی رویانیان از مدیرعاملی پرسپولیس قطعی شده و قرار است تا سه روز آینده در جلسه هیئت مدیره درباره سه گزینه عنوان جانشینی او بحث شود.

به گزارش فارس، گفتنی است برگزاری جلسه هیئت مدیره پرسپولیس تا 2 روز آینده قطعی است و جایگزین رویانیان معرفی می‌شود اما او همچنان به عنوان عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس باقی خواهد ماند.


ایمان موسوی از استقلال رضایت‌نامه گرفت  چاپ

تاریخ : یکشنبه 2 تیر‌ماه سال 1392 در ساعت 08:13 ب.ظ

ایمان موسوی در آستانه رفتن از استقلال


بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران بعد از توافق با مسئولان این تیم رضایت‌نامه گرفت.


سیدایمان موسوی در نیم فصل دوازدهمین دوره لیگ برتر بعد از جدایی از باشگاه نفت تهران با قرارداد یک و نیم ساله به استقلال پیوست.

به گزارش فارس، بعد از صحبت هایی که بین او و باشگاه استقلال انجام شد،‌ دو طرف توافق کردند تا این بازیکن از جمع آبی پوشان جدا شود.

موسوی در جلسه امروز با مسئولان استقلال رضایت نامه خود را دریافت کرد و از استقلال جدا شد.

گفته می شود تیم های فولاد خوزستان، مس کرمان، گسترش فولاد تبریز و ذوب آهن خواهان جذب مهاجم فصل قبل استقلال هستند.