blogsky.ajax.onPollVoteFailure = function(e) { var pollVoteErrorMessage = document.getElementById("poll-vote-error-message-" + e.id); pollVoteErrorMessage.innerHTML = e.error; pollVoteErrorMessage.style.display = "block"; setTimeout(function () { pollVoteErrorMessage.style.display = "none"; }, 5000); } blogsky.ajax.onPollResultSuccess = function(e) { document.getElementById("poll-vote-" + e.id).style.display = "none"; document.getElementById("poll-result-" + e.id).innerHTML = e.data; } blogsky.ajax.onPollResultFailure = function(e) { var pollVoteErrorMessage = document.getElementById("poll-vote-error-message-" + e.id); pollVoteErrorMessage.innerHTML = e.error; pollVoteErrorMessage.style.display = "block"; setTimeout(function () { pollVoteErrorMessage.style.display = "none"; }, 5000); }
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

تراکتورسازی یک-فولاد صفر؛سلام تیراختور به فینال/یک ضربه سر برای حذف فولاد کافی بود/تونی بوی جام میدهد  چاپ

تاریخ : سه‌شنبه 15 بهمن‌ماه سال 1392 در ساعت 08:20 ب.ظ


تراکتورسازی با شکست دادن فولاد توانست بعد از مدت ها به یک فینال ارزشمند صعود کند.

سایت گل-


  اتفاقات کامل بازی در ادامه مطلب 


سه شنبه 15 بهمن ماه سال 1392 نیمه نهایی جام حذفی

ساعت14:30

ورزشگاه:یادگار امام تبریز

تماشاگر:5000 نفر

داور:علیرضا فغانی

اخطار:مهدی بدرلو از فولاد

اخراج:

تراکتورسازی:

حامد لک، مرتضی اسدی، محمد نصرتی، حبیب گردانی، میلاد شیخ فخرالدینی، مهدی کریمیان، مهدی کیانی، علی کریمی، احمدزاده، سعید دقیقی و کریم انصاری فرد(فرشید طالبی)

سرمربی:تونی اولیویرا

فولاد:

سوشا مکانی، پادوانی، ایوب والی، مهرداد جماعتی، امید خالدی، شهاب کرمی، مهدی بدرلو، بختیار رحمانی، غلامرضا رضایی، اسماعیل شریفات(انصاری) و آرش افشین(سوروش رفیعی)

سرمربی:حسین فرکی

گل ها:

(1-0) تراکتورسازی:سرانجام حملات تراکتور به گل منجر شد. علی کریمی از روی ضربه ایستگاهی توپ بلندی را روی دروازه فولاد ارسال کرد و سعید دقیقی توانست با یک ضربه سر مهار نشدنی سرانجام دروازه سوشا مکانی را باز کند.

موقعیت های خطرناک:

دقیقه 11:میلاد فخر الدینی فرار تند و تیزی را از سمت راست تیمشان انجام داد و توپ خوبی را هم برای مهدی کریمیان ارسال کرد اما این بازیکن نتوانست درست به توپ ضربه بزند. 

دقیقه 18:تراکتورسازی که بیشتر حملاتش را از جناح راست طراحی میکند در این دقیقه توسط کریم انصاری فرد مجددا صاحب یک موقعیت شد اما ضربه این بازیکن با اختلاف ناچیزی از بالای دروازه مکانی به بیرون رفت.

دقیقه 35:بهترین موقعیت بازی تا این لحظه توسط کریم انصاری فر خلق شد. همکاری کریمی و فخر الدینی موجی شد کریم با سوشا مکانی تقریبا تک به تک شود که در این صحنه دروازه بان فولاد بهتر عمل کرد تا توپ به کرنر برود.

دقیقه 48: باز هم کریم انصاری فرد در یک مصاف تک به تک مغلوب سوشا مکانی شد. مهاجم اردبیلی تراکتورسازی برای چندمین بار متوالی با دروازه بان فولاد تک به تک شد که نتوانست در این مصاف دروازه او را باز کند.

دقیقه 51- توپ ارسالی از جناح چپ تراکتورسازی روی سر کریم انصاری فرد نشست که ضربه سر این بازیکن با اختلاف ناچیزی به بیرون رفت. اگر کریم رد روزهای اوجش بود قطعا تراکتورسازی تا این دقیقه با چند گل از فولاد پیش می افتاد.

 

دقیقه 64: در این لحظه غلالمرضا رضایی می توانست بر خلاف جهت بازی تیمش را پیش بیاندازد. توپ ارسالی مقابل پای او افتاد او مهاجم فولاد یک گام برای زدن ضربه نهایی کم آورد

اتفاق ویژه:

انتظار می رفت هواداران بیشتری از این بازی استقبال کنند چرا که نخستین بازی تونی اولیویرا در تبریز پس از بازگتش به حساب می آمد اما سرمای منفی 15 درجه کار خودش را کرد.

بهترین بازیکن:

اگر بازی با نتیجه صفر بر صفر در نود دقیقه به پایان می رسید سوشا مکانی به خاطر سیوهای عالی اش می‌توانست ستاره مسابقه باشد اما سعید دقیقی با گلی که زد تاثیرگذارترین بازیکن میدان لقب گرفت.اگرچه علی کریمی نسبت به او در طول بازی اکتیوتر بود اما گلی که دقیقی به ثمر رساند ارزش یک فینال را داشت.


نیمه اول:

مالک توپ و میدان در اکثر دقایق این نیمه تیم میزبان بود. اولیویرا در اولین اقدام همانند فصل قبل ترجیح داده بود  که بیشتر حملات تیمش را از جناح راست طرح ریزی کند. در نیمه اول مثلث میلاد فخرالدینی، علی کریمی و کریم انصاری فرد از این جناح بارها روی دروازه فولاد خطرساز ظاهر شد. اگر تراکتوری ها کمی خوش شانس بودند قطعا در این نیمه می توانستند با یک گل به رختکن بورند. اما در ان سو فولاد بیشتر سعی میکرد روی ضد حمله به خواسته هایش برسد.انها صاحب دو موقعیت خوب هم روی این حربه شدند.به نظر می رسد در نیمه دوم با توجه به حذفی بودن این بازی،دو تیم کمی بیشتر جانب احتیاط را رعایت کنند.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیکی :
وب / وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد